RESULTAT OCH REPORTAGE

HT-16

Jul-KM 2016-12-11

Julklappsdoppet 2016-12-03 - 04

Sum-Sim Riks 2016-12-02 -04

Höstsimiaden 2016-11-26 - 27

Skuruplasket 4 2016-11-20

Sum-Sim Region 2016-11-12 - 13

Saltis Cup 2016-11-06

UGP 4 2016-10-22 - 23

DM / JDM 25m 2016-10-15 - 16

Head to Head 2016-10-07 - 09

Tureberg Knatte 2016-10-08

Arne-Borgs minne 2016-09-25

Septembersim Knatte 2016-09-24

Wadköpingsdoppet 2016-09-17 - 18

Arena Open 2016-09-11

Seriesim 3 2016-09-10

Skuruplasket 3 2016-09-04

VT-16

NUSS Äldre&Yngre 2016-07-08 - 10

Head Summer Cup 2016-07-01 - 03

Sum-Sim 2016-06-29 - 07-03

Vår-KM 2016-06-18

JDM/DM 2016-06-11 - 12

 UGP 3 2016-06-04 - 05

Neptuniaden 2016-05-28 - 29

Gurrasimmet 2016-05-29

Skuruplasket 2 2016-05-22

Jöns Svanberg 2016-05-14 - 16

Vårsimiaden 2016-05-07 - 08

Masters-SM 2016-05-06 - 08

Vårsimiaden Försök 2016-04-23 - 24

Skuruplasket 1 2016-04-10

Västerås Meet 2016-04-09 - 10

SerieSim 2 2016-04-09

UGP 2 2016-03-12 - 13

Väsman Open 2016-02-20 - 21

NUSS Yngre 2016-02-06 - 07

NUSS Äldre 2016-02-05 - 07

UGP 1 2016-01-30 - 31

Järfälla Masters 2016-01-30 - 31

Seriesim 1 2016-01-24

HT-15

KM-Sprint 2015-12-13

Julklappsdoppet 2015-12-05 - 06

Sum-Sim Riks 2015-12-04 - 06

Masters SM 50m 2015-11-27 - 28

Höstsimiaden 2015-11-21 - 22

Sum-Sim Region 2015-11-14 - 15

Head2Head 2015-10-23 -25

Skuruplasket 4 2015-10-18

DM/JDM 2015-10-17 - 18

UGP 4 2015-10-10 - 11

Arne Borgs Minne 2015-09-27

Septembersim Knatte + Senior 2015-09-27

Skuruplasket 3 2015-09-13

Arena-Open 2015-09-06

VT-15

Nuss 2015-07-03 - 05

JSM/SM 2015-07-01 - 05

Head Summer Cup 2015-06-26 - 28

SumSim 2015-06-24 - 28

Skuruplasket 2 2015-06-07

UGP3 2015-05-30 - 31

Gurrasimmet 2015-05-24

Neptuniaden 2015-05-23 - 24

Vårsimiaden final 2015-05-02 - 03

Västerås Meet 2015-04-25 - 26

Vårsimiaden försök 2015-04-18 - 19

KM Distans 2015-03-29

Sollentuna Simfestival 2015-03-21 - 22

Masters SM 2015-03-20 - 22

Vilunda Knatte 2015-03-08

UGP 2  2015-03-07 - 08

Öppna Östsvenska GP 2015-03-07 - 08

JS Masters Invitational 2015-02-21

Väsman Open 2015-02-14 -15

Skuruplasket 2015-02-14

Nuss Yngre 2015-01-31 - 02-01

Nuss Äldre 2015-01-30 - 02-01

Tyr Open 2015-01-25

GP 1 2015-01-24 - 25

UGP 1 2015-01-24 - 25

 

HT-14

KM-Sprint / Knatte-KM 2014-12-14

SumSim Riksfinal 2014-12-05 - 07

Julklappsdoppet 2014-11-29 - 30

Höstsimiaden 2014-11-22 - 23

SM/JSM 2014-11-19 - 23

Skuruplasket 2014-11-16

50-Manna / LeMans 2014-11-07

Sumsim Region 2014-11-08 - 09

DM/JDM 2014-10-25 - 26

Head to Head Swim 2014-10-17 - 19

UGP 4 2014-10-11 -12

Skuruplasket 3 2014-10-05

Sydpoolen Knatte Cup 2014-10-04

Arne Borgs Minne 2014-09-28

Mix Megapol Simcup 2014-09-27 - 28

Järfälla Nationella 2014-09-06 - 07

 

VT-14

NUM 2014-07-12 - 13

SM/JSM 2014-07-01 - 06

Sum-Sim 2014-06-26 - 29

DM/JDM 2014-06-07 - 08

UGP3 2014-05-31 - 06-01

Gurrasimmet 2014-05-25

Neptuniaden 2014-05-24 - 25

Skuruplasket 2 2014-05-11

Vårsimianden final 2014-05-10 - 11

Jönssvanberg2014-05-03 - 04

Vårsimiaden 2014-04-26 - 27

Västerås Meet 2014-04-05 - 06

Sollentuna Simfestival 2014-03-22 - 23

KM Sprint/Knatte + Distans 2014-03-15 - 16

Masters SM 2014-03-14 - 16

Vilunda Knatte 2014-03-09

Skuruplasket 1 2013-03-09

GP2 2014-03-08 - 09

JS Masters Invitational 2014-02-15

Seriesim Deltävling 1 Div 2 2014-02-15

Tyresö Knatte 2014-02-15

NUSS Yngre 2014-02-01 - 02

NUSS Äldre 2014-01-31 - 02-02

UGP 1 2014-01-25 - 26

GP 1 2014-01-24 - 26

HT-13

Seriesim Deltävling 4 Div 1 2013-12-15

Sprint-KM & Knatte-KM 2013-12-12

Sum-Sim Riksfinal 2013-12-06 - 08

Tureberg Knatte Cup 2013-12-07

Julklappsdoppet 2013-11-30  - 12-01

SM / JSM 2013-11-20 - 24

Skuruplasket 2013-11-17

Öppna Masters-SM 2013-11-15 - 16

SumSim Region 2013-11-09 - 10

50-Manna & Le mans 2013-11-08

DM/JDM 2013-10-26 - 27

Head2Head 2013-10-18 - 20

UGP 4 2013-10-12-13

Svenska Simspelen 2013-10-19 - 20

SerieSim Deltävling 3 Div 1 2013-09-08

VT-13

Sum-Sim 2013-07-01

DM/JDM 2013-06-17

Madrid 2013-06-11

UGP3 2013-06-05

Seriesim Deltävling 2 Div 1 2013-05-27

Seriesim Deltävling 2 Div 4 2013-05-27

Medley Cup 2013-06-25

Neptuniaden 2013-05-20

Vårsimiaden Final 2013-05-04 - 05

Västerås Meet 2013-04-26 - 28

Skuruplasket 2 2013-04-28

GP3 2013-04-20 - 21

Vårsimiaden 2013-04-20 - 21

Jöns Svanberg 2013-04-06 - 07

Sollentuna simfestival 2013-03-23 - 24

Skuruplasket 2013-03-17

Masters-SM 2013-03-16 - 17

Vilunda Knatte 2013-03-10

KM / Knatte-KM 2013-03-03

Brunflo Cup 2013-02-23-24

Fruktjuice Cup 2013-02-23-24

SerieSim Deltävling 1 Div 1 2013-02-17

SerieSim Deltävling 1 Div 4 2013-02-17

Tyresö Knatte 2013-02-16

JS Masters Invitational 2013-02-02

Nuss Äldre 2013-02-02 - 03

Nuss Yngre 2013-02-02 - 03

GP 1 2013-01-26 - 27

UGP 1 2013-01-26 - 27

KM Distans 1  2013-01-20

 

HT-12

Seriesim Div 1 Deltävling 4 2012-12-16

Seriesim Div 4 Deltävling 4 2012-12-16

Sprint-KM 2012-12-15

NJM 2012-12-14 - 16

Sum-Sim Riksfinal 2012-12-08

Skuruplasket 4 2012-12-08

HöstKM 2 2012-11-28

Smålands GP 2012-11-24

Höstsimiaden 2012-11-24 - 25

SM 2012-11-22 - 25

KM ht 2012-11-18

SUM-SIM Region 2012-11-10 - 11

Le Mans 2012-11-09

DM 2012-11-03 - 04

Aquarapid International 2012-10-26 - 28

Svenska Simspelen 2012-10-26 - 28

World Cup 2012-10-13 - 14

Falu Simfestival 2012-10-13 - 14

Live Life Cup 2012-10-06

Skuruplasket 3 2012-10-06

Open Nordic Masters Championship 2012-10-05 - 06

Arne Borgs Minne 2012-09-30

Solberga Open 2012-09-28 - 30

Speedo Ungdom Cup 2012-09-23 - 24

Seriesim Div 1 Deltävling 3 2012-09-01

Seriesim Div 4 Deltävling 3 2012-09-01

VT-12

SUM-SIM 2012-07-19 - 22

EJM 2012-07-04 - 08

NUSS 2012-07-06 - 08

SM / JSM 2012-06-27 - 30

UGP3 2012-06-16 - 17

JDM/DM 2012-06-09 - 10

Vårsimiaden, final 2012-06-02 - 03

Porto International 2012-06-02 - 03

Gurrasimmet 2012-05-27

Skuruplasket 2 2012-05-26

Neptuniaden 2012-05-19

Seriesim Div 1 deltävling 2 2012-05-13

KM VT 2012-05-13

Seriesim Div 4 deltävling 2 2012-05-13

Vårsimiaden (försök) 2012-05-05 - 06

Jöns Svanberg 2012-05-05 - 06

Järfälla Nationella 2012-04-21 - 22

Saltis-Cup 2012-04-21 - 22

GP4 2012-04-21 - 22

Falkenberg Race 2012-04-14 - 15

UGP 2 2012-03-24 - 25

GP 3 2012-03-24 - 25

Masters SM 2012-03-16 - 18

Sollentuna Simfestival 2012-03-10 - 11

Skuruplasket/ Utmanaren 1 2012-03-11

Vilunda Knatte 2012-03-10

Seriesim Div 1 deltävling 1 2012-02-19

Seriesim Div 4 deltävling 1 2012-02-19

Tyresö Knatte 2012-02-18

JS Masters Invitational 2012 2012-02-18

UGP1 2012-02-11 - 12

Nuss Yngre 2012-02-04 - 05

GP2 2012-02-04 - 05

NUSS Äldre 2012-01-27 - 29

JSM 2010-01-26 - 29

Distans-KM 2012-01-14 - 16

JDM 2012-01-07 - 08

 

OBS! Resultat från 2011 och tidigare finns för närvarande inte tillgängliga online.

Ht-11

SUM-SIM Riksfinal 2011-12-17 - 18

Sprint & Knatte KM 2011-12-11

NJM 2011-12-09 - 11

Julklappsdoppet 2011-12-03 - 04

SM 2011-11-24 - 27

Höstsimiaden 2011-11-26 - 27

SUM-SIM regionfinal 2011-11-19 - 20

Skuruplasket/ Utmanaren 4 2011-11-20

Tureberg Knatte 2011-11-19

Aquarapid International 2011-11-12 - 13

DM (25m) 2011-11-05 - 06

Svenska Simspelen 2011-10-29 - 30

Seriesim Deltävling 4 (Final) 2011-10-29

KM 2 2011-10-23

World Cup 2011-10-13 - 16

Skuruplasket / Utmanaren 3 2011-10-08

UGP4 2011-10-08 - 09

Sydpoolen Knatte Cup 2011-10-01

Bertils Minne 2011-10-01

Wadköpingsdoppet 2011-09-25 - 26

Simkampen 2011-09-17 - 18

Höst KM1 2011-09-11

SerieSim Div1 DT 3  2011-09-10

Vt-11

SUM-SIM (50m) 2011-07-21 - 24

Ungdoms OS 2011-07-25 - 29

SUM-SIM Openwater 2011-07-08

JSM/SM 2011-06-29 - 07-03

NUSS 2011-07-01 - 03

UPG3 2011-06-18 - 19

Öppna Masters SM 2011-06-17 - 18

Långbane DM/JDM 2011-06-11 - 12

Vårsimiaden Final 2011-05-28 - 29

Netpuniaden 2011-05-21 - 22

SerieSim Div1 DT2 2011-05-15

Vår KM 2011-05-14

Jöns Svanberg 2011-05-07 - 08

Vårsimiaden - Försök 2011-05-07 - 08

Skuruplasket / Utmanaren 2 2011-04-30

Falkenberg Race 2011-04-16 - 17

Swimshop Medley Cup 2011-04-10

Järfälla Nationella 2011-04-09 - 10

GP3 2011-03-26 - 27

UGP2 2011-03-26 - 27

Masters-SM 2011-03-18 - 20

Vilunda Knatte 2011-03-19

Skuruplasket/Utmanaren 1 2011-03-20

Sollentuna Simfestival 2011-03-12 - 13

Seriesim Div1 DT1 2011-02-20

Tyresö Knatte 2011-02-19

UGP 1 2011-02-12 - 13

JSM 2011-02-03 - 06

Swimshop Knatte Cup 2011-02-05

NUSS Äldre 2011-02-04 - 06

NUSS Yngre 2011-01-29 - 30

Lång KM/Knatte KM 2011-01-25

Lång KM/Knatte KM 2011-01-18

JDM 2011-01-15 - 16

 

Ht-10

KM/Knatte KM 2010-12-19

SM 2010-12-02 - 05

Höstsimiaden 2010-11-29

DM 2010-11-20 - 21

Skuruplasket / Utmanaren 4 2010-11-20

Sumsim Reg 2010-11-13 - 14

Tureberg Knatte 2010-11-13

SS04-Knattesim  2010-11-09

Aquarapid 2010-10-29 - 31

UGP4 2010-10-16 - 17

Km 400fr 2010-10-12

Seriesim dt4div1 2010-10-09

Skuruplasket/Utmanaren 3 2010-10-02

Wadköpingsdoppet 2010-09-25 - 26

Höst-KM 2010-09-12

Seriesim dt3 div 1 2010-09-11

 

Vt-10

Sumsim 2010-07-21 - 25

SM/JSM 2010-07-14 - 18

Nuss 2010-07-02 - 04

Stockholm Summergames 2010-07-01 - 04

JDM/DM 2010-06-19 - 20

UGP3 2010-06-12 - 13

Tyr Challenger 2010-06-05 - 06

Vårsimiaden Final 2010-06-05 - 06

Filbyter Cup 2010-05-21 - 23

Vårsimiaden försök 2010-05-22 - 23

Neptuniaden 2010-05-22 - 23

Filbyter Cup 2010-05-21 - 23

Vår KM 2010-05-16

Skuruplasket / Utmanaren 2 2010-05-08

Seriesim dt2 div 1 2010-05-02

Saltis Cup 2010-04-25 - 26

Järfälla Nationella 2010-04-17 - 18

Skolmästerskapet och Bästa 4:an 2010-04-18

KM400me 2010-03-23

UGP2 2010-03-20 - 21

Vilunda Knatte 2010-03-21

Sollentuna Simfestival 2010-03-13 - 14

Skuruplasket / Utmanaren 1 2010-03-13

KM 1500/800 Herrar 2010-02-23

Seriesim DT1 2010-02-21

Tyresö Knatte 2010-02-20

KM 1500/800 Damer 2010-02-16

UGP1 2010-02-13 - 14

GP2 2010-02-12 - 14

NUSS Äldre 2010-02-05 - 07

JSM 2010-02-04 - 07

NUSS Yngre 2010-01-29 - 31

JDM 2010-01-16 - 17

Ht-09

SumSim riksfinal 2009-12-12 - 13

KM-KnatteKM 2009-12-13

Julklappsdoppet 2009-12-05 - 06

Höstsimiaden 2009-11-28 - 29

SM - 2009-11-26 - 29

Aquarapid 2009-11-20 - 22

Skuruplasket/Utmanaren 4 2009-11-21

SumSim region 2009-11-14 - 15

DM 2009-10-24 - 25

Nordic Masters 2009-10-23 - 25

UGP 4 2009-10-10 - 11

Skuruplasket/Utmanaren 3 2009-10-10

KM 400 2009-10-06

Seriesim 4 div 1 2009-10-04

Warner Cup 2009-10-03

Solberga Open 2009-09-26 - 27

Speedo Knatte 2009-09-26

Seriesim Deltävling 3 div 1 2009-09-13

Km - höst 2009-09-12

För-Vm Masters 2009-08-14 - 15

Vt-09

Sum-Sim 2009-07-16 - 19

NUSS 2009-07-10 - 12

Summer Games 2009-07-02 - 05

UGP 3 2009-06-27 - 28

DM & JDM 2009-06-13 - 14

Krillan Medley 2009-06-07

Kanalen Sprint 2009-06-06

Speedo Nordic Cup 2009-05-30 - 31

Vårsimiaden 2009-05-23 - 24

Jöns Svanberg 2009-05-09 - 10

Seriesim, div1 omg 2 2009-05-03

Kmvår 2009-05-02

Skuruplasket / Utmanaren 2 2009-04-25

Järfälla Nationella 2009-04-18 - 19

Skolmästerskap i Nacka 2009-04-19

UGP2 2009-03-21 - 22

Masters SM 2009-03-20 - 22

KM 400 medley 2009-03-17

Skuruplasket/Utmanaren 1 2009-03-14

Tyr Medley Cup 2009-03-08

KM 800/1500 frisim, Herr 2009-02-17

Tyresö Knatte Cup 2009-02-14

KM 800/1500 frisim, Dam 2009-02-10

UGP1 2009-02-06 - 07

SAAB Knatte 2009-01-31

JDM 2009-01-10 - 11

 

Ht-08

KnatteKM + KM 2008-12-14

Julklappsdoppet 2008-12-06 - 07

Skuruplasket/Utmanaren 4 2008-11-29

Mss Knatte 2008-11-29

Höstsimiaden 2008-11-22 - 23

Km 400 2008-11-18

Aquarapid 2008-11-14 -16

DM 2008-11-01 - 02

Sumsim Region 2008-10-25 - 26

Vikingsimmet 2008-10-18 - 19

Warner Cup 2008-10-12

Seriesim, kval till div 1 2008-10-11

Skuruplasket/Utmanaren 3 2008-10-11

UGP4 2008-10-04 - 05

Masters NM 2008-10-03 - 04

Solberga 2008-09-27 - 28

Km Höst 2008-09-23

UGP3 2008-09-13 - 14

Seriesim, deltävling 4, div 2

 

Vt-08

Stockholm Summer Games 2008-06-26 - 29

Sommar Cup 2008-06-16

Medley Cup 2008-06-01

Vårsimiaden region 2008-05-24 - 25

Neptuniaden 2008-05 17 - 18

Seriesim delt 3 div 2 2008-05-18

KM vt 2008-05-13

Skuruplasket/Utmanaren 2 2008-05-10

Saltis Cup 2008-04-26 - 27

Vårsimiaden 2008-04-19 - 20

Skolmästerskapen & Bästa 4:an 2008-04-13

KM 400 medley 2008-04-08

UGP-2 2008-04-05 - 06

Seriesim deltävling 2 2008-03-15

Adidas Cup 2008-03-08 - 09

Masters SM 2008-03-07 - 09

Skuruplasket/Utmanaren 1 2008-03-08

Seriesim delt 1 div 2 2008-02-17

Tyresö Knatte 2008-02-17

KM 1500 / KnatteKM Dam 800 2008-02-12

UGP1 2008-02-09 - 10

KM 1500 / KnatteKM Herr 800 2008-02-05

JDM 2008-01-12 - 13

Ht-07

Km/KnatteKM 2007-12-15

Julklappsdoppet 2007-12-01 - 02

Höstsimiaden 2007-11-24 - 25

Skuruplasket/Utmanare 4 2007-11-24

Km 400 2007-11-20

Aquarapid 2007-11-16 - 18

SumSim, regionsfinal 2007-11-10 - 11

DM/Masters DM 2007-10-26 - 28

UGP4 2007-10-21

KM Höst 2007-10-16

Seriesimkval 2007-10-13

Masters NM 2007-10-05 - 07

Solberga Open 2007-10-06 - 07

Arne Borgs Minne 2007-09-30

Skuruplasket/Utmanaren3 2007-09-29

Speedo Knatte Cup 2007-09-22

UGP3 2007-09-15 - 16

SerieSim delt4 div3 2007-09-09

Masters EM 2007-08-28 - 09-02

Vt-07

JDM/DM/Masters-DM 2007-07-06 - 08

Stockholm Summer Games 2007-06-28 - 07-01

AXA Cup 2007-06-16 - 17

Kanalen Sprint 2007-06-02

Bästa Fyran, final 2007-05-30

Neptuniaden 2007-05-26 - 27

KM Vår 2007-05-22

Vårsimiaden, region 2007-05-20 - 21

SerieSim delt3 div3 2007-05-06

Jöns Svanberg 2007-05-05 - 06

Skuruplasket/utmanaren 2 2007-05-05

Vårsimiaden, distrikt 2007-04-21 - 22

Saltis Cup 2007-04-14 - 15

Km 400me 2007-04-03

Nacka Skolmästerskap och Uttagning till Bästa Fyran 2007-03-25

Masters SM 2007-03-23 - 25

Hemglass Cup 2007-03-18

Seriesim Deltävling 2 2007-03-17

Sollentuna Simfestival 2007-03-10 - 11

Skuruplasket / Utmanaren 1 2007-02-24

Seriesim Deltävling 1 2007-02-18

Tyresö-knatte 2007-02-17

JDM 2007-01-12 - 14

Ht-06

KnatteKm / KM 2006-12-16

Mss-knatte 2006-12-02

Julklappsdoppet 2006-12-02 - 03

Höstsimiaden 2006-11-25 - 26

Skuruplasket / Utmanaren 4 2006-11-18

Km 400m fr 2006-11-14

Aquarapid / 20-manna 2006-11-10 - 12

DM 2006-10-28 - 29

Masters DM 2006-10-28 - 29

SumSim Regionsfinal 2006-10-21 - 22

KMHT 2006-10-17

Skuruplasket/Utmanaren 3 2006-09-30

Arne Borgs Minne 2006-09-24

Speedo Knatte Cup 2006-09-23

UGP3 2006-09-09 - 10

Vt-06

Masters VM San Francisco 2006-08-06 ->

Summer Games 2006-06-29 - 07-02

Masters DM 2006-06-17 - 18

AXA Cup 2006-06-10 - 11

Neptuniaden 2006-06-03 - 04

Vårsimiaden 2006-05-21 - 21

Jöns Svanberg 2006-05-06 - 07

Skuruplasket/Utmanaren2 2006-05-06

Resultat Vårsimiaden 2006-04-26

KM 400 me & 400 me -masters 2006-04-04

Saltis Cup 2006-04-01 - 02

Nacka Skolmästerskap & Bästa Fyran 2006-03-26

Masters-SM 2006-03-24 - 26

KM1500 frisim & 200 fjäril Masters 2006-03-21

Höglandsdoppet 2006-03-18 - 19

UGP2 / Botkyrkacupen 2006-03-11 - 12

Tyresö Knatte 2006-02-18

Skuruplasket 1 / Utmanaren 2006-02-11

UGP1 2006-01-28 - 29

JDM 2006-01-14 - 15

Ht-05

Julklappsdoppet 2005-12-10 - 11

Knatte KM & KM 2005-12-04

Höstsimiaden 2005-11-26 - 27

Aquarapid International 2005-11-18 - 20

Skuruplasket 4 / Utmanaren 2005-11-19

MSS Knatte 2005-11-12

Stockholm Games 2005-11-05 - 06

JDM 2005-10-29 - 30

1500-pokalen 2005-10-29 - 30

SumSim Region (Järfälla) 2005-10-22 - 23

Km Hösten 2005 2005-10-18

UGP4 / Höstneptuniaden 2005-10-01 - 02

Skuruplasket 2005-10-01

Arne Borgs Minne 2005-09-25

Speedo Knatte Cup 2005-09-24

UGP3 / Botvidsim 2005-09-03 - 04

Masters EM 2005-08-16 - 20

Vt-05

Summergames 2005-06-30 - 07-03

Skogaholmsdoppet 2005-06-17 - 19

Bästa fyran 2005-06-01

Wella Cup 2005-05-28 - 29

Neptuniaden 2005-05-14 - 15

Km vt 05 2005-05-10

Skuruplasket deltävling 2 2005-04-16

Masters-SM 2005-04-15 - 17

Sollentuna Simfestival 2005-03-19 - 20

Km 400 me 2005-03-15

Nacka Skolmästerskap 2005-03-13

DM 2005-02-19 - 20

DM-Masters 2005-02-19 - 20

Tyresö Knatte 2005-02-19

Skuruplasket Deltävling 1 2005-02-12

Sun Cup 2005-02-05 - 06

 

Ht-04

Klubbrekord

Mss Knatte 2004-11-27

Höstsimiaden 2004-11-20 - 21

Skuruplasket / Utmanaren 2 2004-11-13

Fantomen cup 2004-11-12 - 14

Hellas 20-Manna 2004-11-12

Km 400 2004-11-09

JDM 2004-11-06 - 07

Sportringen Knattesim 2004-10-16

Solberga Open Visby 2004-10-09 - 10

SkuruPlasket / Utmanaren 1 2004-10-02

KM/PB HT 2004-09-21

UGP3 / Botvidsim 2004-09-04 - 05

 

Vt-04

Klubbrekord

Jönssvanberg 04-05-16

Skurplasket 2004 2004-05-15

Skolmästerskapen 04-05-11

Jöns Svanberg 2004-05-09

Klubbmästerskap / Personbästa 2004-05-04

Skolmästerskapen 2004-04-18

Botkyrka Cup 2004-03-14

DM 2004-02-14 - 15

SunCup - UGP1 2004-01-31 - 02-01

 

Ht-03

Julklappsdoppet 031206 -07

Skuruplasket 031206

Simiaden 031122 - 23

Fantomen  Cup 031114 - 16

JDM 031109

Sumsim reg 031025-26

Km/Pb 031019

Solberga open 031010 - 12

Höstneptuniaden 031004 - 05

Arneborgs minne 030928

Speedo Knatte 030927

UngdomsGP3 030906 - 07

Vt-03

Filbyter Cup 030531 - 06-01

JDM 030530 - 0601

Vikingknatte 030601

Wella Cup 030517-18

Km/pb 030511

Djurö-Doppet 030503

Vårsimiaden 030426 - 27

Kringelsim 030405 - 06

Skolmästerskapen 030330

Sollentuna simfestival 030322 -23

Botkyrkacupen 030308 - 09

Tyresö Knatte 030215

Dm 030214 - 16

Sun Cup 030201 - 02

Speedo 030124 - 26

Ht-02

Julklappsdoppet 021207 - 08

SkuruPlasket 021130

Personbästa 021110

Sum-Sim Riks 021123 - 24

Fantomen Cup 021116 - 17

Km HT 021103

Sum-Sim Regionsfinal 021026 - 27

Solberga 021011 - 13

Botvidsim 020917 - 28 

vt-02

JDM 020607-09

Filbytercup 020601 - 02

Simiaden Final 020525

SkuruPlasket

Simiaden

Km

Järfälla Nationella

Sollentuna Simfestival

Saltis Cup

Skolmästerskapen

Botkyrka Cup

Dm

Tyresö Knatte

Speedo Cup

Äldre Tävlingar
Gamla

Senast uppdaterad: 2016-12-13